WYSYŁKASPOSOBY PŁATNOŚCI


1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:

a) płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,

b) płatność przy odbiorze za tzw. pobraniem,

c) płatność za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności (Przelewy24, Transferuj.pl).


2. W przypadku płatności przelewem, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer  47 1050 1445 1000 0092 2295 7079 (ING Bank Śląski) TRUFFLE-HUNTER POLSKA, NIP: 6161494915, ul. Wojciecha Marii Bartla 22/1 30-389 Kraków. W tytule przelewu należy wpisać "Zamówienie nr........"


3. W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych.


4. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczne serwisy płatności umożliwiają dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.

5. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 7 Dni Roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.


KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY


1. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.

2. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.


3. Klient może odebrać Produkt osobiście po adresem: ul. Wojciecha Marii Bartla 22/1 30-389 Kraków, po uprzednim kontakcie telefonicznym. Odbiór osobisty jest bezpłatny i można go dokonać po uprzednim dokonaniu przedpłaty na konto.


4. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:

a) Czas kompletowania Produktu wynosi od 1 do 2  Dni Roboczych.

b) Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 14 Dni Roboczych (dostawa następuje wyłącznie w Dni Robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).