musztarda i majonez

Musztarda truflowa i majonez truflowy to klasyczne przyprawy połączone z doskonałymi czarnymi truflami letnimi z regionu gór Sibillini w północnych Włoszech, zgodnie z oryginalną recepturą Truffle Hunter. Zarówno musztarda truflowa jak i majonez truflowy w niezwykły sposób wzbogacą smak Twoich potraw dzięki ich niepowtarzalnemu aromatowi.

  • Musztarda truflowa została wyprodukowana z kremowej musztardy Dijon połączonej z czarnymi truflami letnimi oraz aromatem z czarnych trufli. To doskonałe połączenie, którego rezultatem jest musztarda truflowa sprawia, że każda potrawa z jej dodatkiem nabierze wyrazistości i niezwykłego truflowego aromatu.

    35,00 zł
  • Musztarda truflowa wyprodukowana jest z kremowej musztardy Dijon połączonej z czarnymi truflami letnimi oraz aromatem z czarnych trufli. To niezwykłe połączenie, którego rezultatem jest musztarda truflowa sprawia, że każde danie z jej dodatkiem nabiera wyrazistości i wyjątkowego truflowego aromatu.

    45,00 zł
  • Majonez truflowy stworzyliśmy wykorzystując czarne trufle letnie oraz żółtka jaj kur z wolnego wybiegu. Wybór składników wyłącznie najwyższej jakości jest gwarantem głębokiego i delikatnego smaku, które majonez truflowy zapewni przygotowywanym przez Ciebie potrawom. Majonez truflowy łączy w sobie walory smakowe wyśmienitego majonezu i aromatycznej trufli...

    35,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów